-
Diefstal van jongere auto's neemt toe
Het aantal gestolen personenauto’s daalde in 2012 met 2,2%, maar het aantal teruggevonde...Lees verder
-
Bespaar premie met het Advies en Kies MKB Zorgcollectief
Het onderwerp zorg heeft het afgelopen jaar meerde malen in de belangstelling gestaan. Het...Lees verder
-
NN schroeft schadepremies flink op
Nationale-Nederlanden verhoogt per 1 januari de premies voor een groot aantal schadeverzek...Lees verder
PENSIOEN EN OVERLIJDEN
PENSIOEN EN OVERLIJDEN
Kunnen we nog een beroep doen op de AOW als we 65 jaar zijn?
Dat is de grote vraag. Het lijkt niet onverstandig om je eigen boontjes op pensioengebied te doppen, omdat we van de overheid op termijn steeds minder mogen verwachten en de indexering van bedrijfspensioenregelingen nog wel eens te wensen overlaat.
De regelgeving op het gebied van pensioenen wordt steeds ingewikkelder. Alleen een specialist kan de gehele pensioenwetgeving overzien en u van
een goed advies voorzien. Daarbij komt niet alleen het ouderdomspensioen ter sprake. Ook het overlijdensrisico, eventuele lijfrentevoorzieningen en het risico van arbeidsongeschiktheid worden tegen het licht gehouden. En een eerlijk advies over uw lopende woekerpolis mag natuurlijk ook niet ontbreken.
Laat een specialist bij het in kaart brengen van uw pensioenplaatje over uw schouder meekijken. Wij brengen u graag met hem in contact. Dan kan hij er samen met u voor zorgen dat u later ‘gebakken’ zit!

